TOP GUIDELINES OF کارشناسی رنگ خودرو

Top Guidelines Of کارشناسی رنگ خودرو

Top Guidelines Of کارشناسی رنگ خودرو

Blog Article

به روزترین تجهیزات تعهد بیمه تا ۵۰۰ میلیون تومان حمل با خودروبر محاسبه هزینه سرویس‌های کارشناسی

آموزشگاه فن آموزان، صرفا به ارائه دوره و صدور مدرک بسنده نمی‌ کند. ما معتقدیم هدف نهایی آموزش ‌های تخصصی، پیدا کردن شغل و درآمد زایی برای فراگیران است. به همین دلیل تا زمان اشتغال افراد و دستیابی به امنیت شغلی و درآمد عالی، فارغ ‌التحصیلان خود را همراهی کرده و به طور نامحدود از آن ها پشتیبانی می کنیم.

 هنگام خرید خودروهای کارکرده علاوه بر اطمینان از صحت فنی خودرو˓ اطمینان از سلامت ظاهر خودرو نیز اهمیت ویژه دارد چرا که رفع کردن اشکالات ظاهری از برطرف کردن اشکالات فنی خودرو ساده تر است. مهم ترین دلیل برای لزوم اطمینان از سلامت ظاهر خودرو پیشگیری از خرید خودروی کارکرده به عنوان خودروی نو و دست اول می باشد. در این مقاله به بررسی کامل کارشناسی رنگ خودرو خواهیم پرداخت.

از دیگر مواردی که در تشخیص رنگ خودرو باید به ان دقت کنید دون رنگ خودرو است.

کارنامه ارائه‌دهنده خدمات تخصصی خودرو مانند کارشناسی، خرید و فروش، سرویس دوره‌ای و خرید اقساطی است.

در صورتی که به ترمیم بخشی شک داشتید، نگاهی به قسمت‌های اطراف آن بیندازید؛ اگر متوجه حتی یک لکه (هر چند کوچک) شدید، حدس شما به احتمال بسیار زیاد درست بوده است.

پاشش رنگ خودرو کارشناس ماشین بر قسمت های دیگر بدنه خودرو است که تشخیص ان حتما کار یک متخصص حرفه ای است.

نور گوشی خود را روشن کرده، روی بخشی از خودرو زوم کنید و با دقت عکس بگیرید.

پنج روش تشخیص رنگ خودرو به همراه شرح کوتاهی از آن ها ارائه شد. لازم به ذکر است تشخیص رنگ خودرو به این روش ها محدود نمی شوند، اما همانطور که گفته شد استفاده از دستگاه های تشخیص رنگ به خاطر مزایای آن ها اکنون کاربرد بیشتری دارند.

بعد از انجام کارشناسی برگه‌ای داده می شود؟ قیمت‌گذاری هم انجام می‌شود؟

برخی شرایط رنگ کردن اتومبیل در کارخانه و رنگ کردن توسط صافکار متفاوت است و همین مورد سبب متفاوت بودن آن‌ها خواهد شد. ضخامت رنگ کارخانه و ضخامت رنگی که برای ترمیم استفاده می‌شود تفاوت دارد.

بازار کار رشته کارشناسی فنی رنگ خودرو در کشور ما رو به رشد است. با توجه به افزایش تولید خودرو در داخل و واردات خودرو های خارجی، نیاز به متخصصان رنگ خودرو نیز روز به روز در حال افزایش است.

برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه کارشناسی خودرو ، می‌توانید با واحد کارشناسی همراه مکانیک تماس بگیرید.

در این سرویس کارشناس برای انجام کارشناسی به محلی که شما تعیین کرده‌اید مراجعه می‌کند.

Report this page